PathwayFit® Test

Daha Çok Bil, Daha İyi Yaşa

Genetikle  Akıllı Fitness

PathwayFit® beslenme profiliniz, genleriniz ve yaşam tarzınızın; diyet, beslenme ve egzersiz üzerine olan etkilerini size özel kişiselleştirilmiş bir raporla anlamanıza yardımcı olacak benzersiz bilgileri içerir. PathwayFit® beslenme profili, bedensel yapınıza özel tasarlanmıştır. Genetik bilgilerinden yola çıkarak vücudunuzun şekerler, yağlar, besinler ve vitaminleri nasıl işlediğini kavrayabilir, bu işin esasları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olursunuz.

Ayrıca, genlerinizin belirli gıdaların algılanması ve arzulanması üzerindeki spesifik etkilerini anlayabilirsiniz.

Dahası, PathwayFit® kas potansiyelinizi inceler ve bedeninizin egzersiz yapmaya tepkisiyle birlikte, kilonuzu nasıl koruyabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Bu bulgularla daha zor değil, daha akıllıca yaşayın.

PathwayFit®; sağlıklı yaşamanın anahtarı.

İyi bir diyet her zaman doğru diyet değildir.

Genlerimizdeki farklar aynı kilo ve vücut yapısında 2 kişinin niye aynı miktarda yemesine rağmen farklı miktarda kilo verdiğini açıklar. Genetik belirteçlerin incelenmesi sayesinde artık siz de hangi diyetin sizin için doğru olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

DNA diyetiyle 2 kat daha fazla kilo verebilirisiniz.

Yapılan bir çalışmada genetik yapıya göre diyet verilen grup, kontrol gruba göre 12 ayda yaklaşık 3 kat daha fazla kilo vermiştir. Akdeniz diyeti mi? yoksa Düşük-karbohidratlı diyet mi? Bunların her 2 side size fayda sağlayabilir, ama unutmayın ki sadece bir tanesi sizde mükemmel sonuç verir.

İçinizdeki Bilim

Bireyselliğinizi anlayın  PathwayFit®, 75’in üzerinde genetik işareti analiz ederek, genetik ve yaşam tarzı raporu tasarlar. Kendinizi, metabolizma ve egzersiz potansiyelinizi anlamanızı sağlar. Bu test aynı zamanda sağlığınızı korumanızda da size yardımcı olur.

Cevapları Bulun 

  • Sizin için en uygun diyet hangisidir?
  • Hiç merak ettiniz mi? Bazı gıdalara neden “hayır” diyemezsiniz
  • Atıştırmak genlerinizde saklı olabilir mi?
  • Hangi vitaminleri eksik alıyorsunuz?
  • Sizin için en etkili olan egzersiz türleri nelerdir?

Bireyselleştirilmiş Beslenme Size Yardımcı Olabilir 

  • İdeal kilonuza ulaşın
  • Metabolizmanızı optimize edin ve daha fazla enerji kazanın
  • Daha sağlıklı ve daha aktif bir hayat yaşayın

Akredite Laboratuvar

Pathway Genomics, Amerikan Sağlık ve İnsan Hizmetleri’nin 1988 tarihli Klinik Laboratuvar Geliştirme Değişikliklerine (CLIA) uygun olarak, Amerikan Patologlar Koleji (CAP) tarafından akredite edilmiş, Kaliforniya eyaletinde lisanslanmış şekilde tüm genetik testleri kendi merkezinde analiz etmektedir. Pathway aynı zamanda Amerikan Klinik Laboratuvar Birliği (ACLA) üyesidir.

Genetik Rapor Güvenliği 

Tükürük veya kan örneğiniz laboratuvarımıza girer girmez, DNA’nızı dikkatli bir şekilde ele alırız. Genetik raporlarınızı yalnızca doktorunuzla paylaşılmaktadır. Raporunuzu örneği verdiğiniz laboratuvardan temin edebilir veya Pathway Genomics mobil uygulamasında görebilirsiniz.

Genetik Bilgi Ayrımcılık Yasağı (GINA) 

2008 yılında Kongre, Genetik Bilgi Ayrımcılığa Son Verme Yasası’nı onayladı. Bu yasa, işverenlerin ve sağlık sigortacısının genetik bilgilerinize dayanarak size karşı ayrım yapmasını yasaklar. Pathway, bilgilerinizi sizi refere eden hekimden başka kimseyle rızanız olmadan paylaşmaz.

NYSDOH 

NYSDOH teknik ve klinik geçerlilik için bu testi gözden geçirmiştir. Bu testin sonuçları, hasta yönetimi için bir yardımcı olarak hasta ve hekimi arasında kullanılacak eğitimsel bilgi sağlar.

Hastanemizi Ziyaret Etmek İster Misiniz?

Hemen randevunuzu alın!

Hastanemize Hoşgeldiniz

Medical Port Tunççevik Hastanesi sizlerin ve ailenizin sağlıklı yaşamasını hedefleyen ve tüm branşları bünyesinde bulunduran kurumsal, güler yüzlü ve tam donanımlı bir sağlık merkezidir.

Poliklinik Mesai Saatlerimiz

  • 800 - 1800
  • 800 - 1400

Hastanemiz 7/24 Tam Donanımlı Acil Servis Desteği Vermektedir