Genel Cerrahi

Genel Cerrahi Kliniğimizde 24 saat boyunca tüm acil cerrahi girişimler, guatr bezi, meme, yemek borusu, mide, kalın barsak, karaciğer, safra kesesi, safra yolları, dalak, pankreas, fıtık, kıl dönmesi, hemoroid, fistül, apse ve varis ameliyatları gibi bir çok operasyonlar yapılmaktadır.

Karın içi ameliyatlarında, laporaskopik cerrahi yöntem yani kapalı kamera yöntemi uygulanmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne şehrindeki Medical Port Tunççevik Hastanesi Genel cerrahi bölümünde endoskopik ameliyatların yanı sıra birçok kapalı ve açık cerrahi operasyonlar gerçekleştirilmektedir.
Yeni kurulan Cerrahi Endoskopi Ünitesinde Gastroskopi, Kolonoskopi ve ERCP işlemleri anestezi eşliğinde uyutularak yapılmaktadır. Gastroskopik incelemeyle yemek borusu ve mide hastalıkları, kolonoskopiyle kalın barsağın tüm hastalıkları,ERCP işlemiyle safra yolları ve pankreas hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Birçok tedavi edici işlemlerin yanı sıra zayıflamak isteyen hastalarımıza mide balonu endoskopik olarak yerleştirilmektedir. Tüm işlemler HD kalitede görüntülenmekte  ve dijital olarak raporlanmaktadır. 
Genel Cerrahi Ünitemizde birçok ameliyatta  kapalı ve açık  yöntemler uygulanmaktadır. Meme kanserinin tanı ve tedavisi ve tiroit hastalıklarının cerrahi tedavisi  Sindirim sistemi kanserleri, mide ve kalın barsak kanseri taramaları, takibi ve tedavisi  Kasık fıtığı, göbek ve ameliyat sonrası gelişen kesi fıtıklarının tedavisi Anal bölge hastalıkları; hemoroid (basur), anal fissür (makat çatlağı), makat bölgesi abselerinin ve  perianal fistül tedavisi Kıl dönmesi (pilonidal sinüs, kist dermosakral) tedavisi Akut apandisit, fıtık boğulmaları, ülser delinmesi, barsak tıkanıklığı ve barsak delinmeleri gibi birçok hastalıkların  tedavisi kapalı ve çık cerrahi yöntemlerle tedavi edilmektedir 

Yüksek Standartlarda Hizmet Kalitesi

Hastalarımız ve refakatçileri için en konforlu şekilde planlanan suit odalarımız güler yüzlü personelimizle hizmetinizdedir.

Hastanemizi Ziyaret Etmek İster Misiniz?

Hemen randevunuzu alın!

Hastanemize Hoşgeldiniz

Medical Port Tunççevik Hastanesi sizlerin ve ailenizin sağlıklı yaşamasını hedefleyen ve tüm branşları bünyesinde bulunduran kurumsal, güler yüzlü ve tam donanımlı bir sağlık merkezidir.

Poliklinik Mesai Saatlerimiz

  • 800 - 1800
  • 800 - 1400

Hastanemiz 7/24 Tam Donanımlı Acil Servis Desteği Vermektedir