Vizyonumuz

Sevdiklerimiz için isteyeceğimiz ayrıcalıklı hizmeti, şefkati ve dünya standartlarında bir bakımı tüm hastalarımız için sağlamaktır.

Tunççevik Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi 2004 yılında kuruldu ve Girne’deki hamile ve çocuk hastaların en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren ve önemseyen bir anlayışla hizmet verdi. Şimdi, 2017’de, Medical Port Tunççevik Hastanesi adıyla ve her branşta gelişmiş bir hastane olarak, tüm Girne’ye hizmet vermeye devam etmeyi amaçlamaktadır.

Medicalport Hastanesi; sağlığınıza kavuştuğunuz, eviniz….

Hastanemizden Bazı Görüntüler

Hasta Odalarımız

Hasta odalarımızı hastalarımızın ve refakatçilerinin kendilerini iyi hissetmeleri için tasarladık. İhtiyaca ve talebe göre 3 farklı şekilde hazırlanmış hasta odalarımızda özel banyo ve tuvalet, refakatçiler ve misafirler için oturma grubu bulunmaktadır. Odalarımız hastalarımızın kendilerini iyi hissedecekleri dağ ve deniz manzarasına bakmaktadır.

Hastanemizi Ziyaret Etmek İster Misiniz?

Hemen randevunuzu alın!

Hastanemize Hoşgeldiniz

Medical Port Tunççevik Hastanesi sizlerin ve ailenizin sağlıklı yaşamasını hedefleyen ve tüm branşları bünyesinde bulunduran kurumsal, güler yüzlü ve tam donanımlı bir sağlık merkezidir.

Poliklinik Mesai Saatlerimiz

  • 800 - 1800
  • 800 - 1400

Hastanemiz 7/24 Tam Donanımlı Acil Servis Desteği Vermektedir